زیست فناوری

نوشته: کسری اصفهانی

مسابقه داستان‌های علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی
نویسنده : کسری اصفهانی - ساعت ۱٢:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/۱/٢۳
 

 

انجمن ژنتیک ایران با همکاری سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران، اولین مسابقه داستان­های علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی را برگزار می­نمایند.

شرکت در این مسابقه برای همه و در تمامی گروه­های سنی آزاد است. علاقمندان به شرکت در این مسابقه می­توانند ضمن مراجعه به سایت انجمن ژنتیک ایران در آدرس http://www.genetics.ir، پس از ثبت­نام، داستان خود را به صورت الکترونیکی ثبت و ارسال نمایند.

 

حجم داستان­های ارسالی محدودیتی ندارد ولی توصیه می­شود داستان­ها حداقل 60 و حداکثر 200 سطر با رعایت قالب تعیین شده در نرم­افزار Word باشد.

 

فاصله سطور معمولی و قلم متن 14 یاقوت، نازنین، میترا یا لوتوس بوده و حاشیه صفحه در سمت راست 3، سمت چپ 2.5، بالا 2 و پایین 1.5 سانتی­متر باشد. بدین ترتیب داستان­های ارسالی 3 تا 10 صفحه خواهند بود.

 

مهلت ثبت نام و ارسال داستان­ها تا 15 اردیبهشت سال 1385 خواهد بود و از نویسندگان داستان­ها برگزیده طی مراسمی در حاشیه نهمین کنگره ژنتیک ایران که از 30 اردیبهشت تا 1 خرداد برگزار می­شود، تقدیر به عمل می­آید.

 

 

فرم ارسال داستان

 

سايت انجمن زنتيک ايران

 

لطفاْ با درج اين خبر در سايت‌ يا وبلاگ خود، در اطلاع‌رسانی برای اين مسابقه کمک نماييد.


 
comment نظرات ()
 
سلامی نو ...
نویسنده : کسری اصفهانی - ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۱/۱۸
 

دوستان خوبم... سلام...

خيلی ممنونم که بيادم بوديد و پيغام‌های محبت‌آميزتان رسيد. سال نو را به همه شما تبريک می‌گم و متاسفم که به دليل مشغله فکری و شايد هم تنبلی کم مطلب می‌نويسم، مخصوصاْ مطلب علمی.

يک مطلب جالبی تو نيوزويک ۲۰ مارس خوندم درباره اينکه چرا محصولات تراريخته خوب هستند و جواب‌های جالبی به طرفداران محصولات ارگانيک و دوستداران ساده‌لوح محيط زيست داده‌است. مطلب را ترجمه کرده‌ام و انشاالله وقتی در شرق يا جام‌جم چاپ شد آنرا در وبلاگم هم می‌گذارم.

سال نو مبارک! خدا قوت....


 
comment نظرات ()