زیست فناوری

نوشته: کسری اصفهانی

رسپینا
نویسنده : کسری اصفهانی - ساعت ٩:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱/۱٤
 

خانم اشرف نویسنده وبلاگ دی.ان.ای که تازگی‌ها به شعر و شاعری علاقمند شده (شاید از قبل علاقمند بوده) و وبلاگش پر از دی.ان.ای و شعر شده است، یک مشاعره‌ای رو شروع کرده و در حقیقت ادامه داده که برای ادامه کار ایشون، این بداهه را در سبک نثر منظم از من قبول کنید:

خزون همون پاییزه، چه دل(غم)‌انگیزهپاییز

همه جا رنگ به رنگه الان پاییزه

دلم گرفته از دلتنگی آسمون

الانه که بباره اشک از چشامون

می‌گویند که دلپذیره این غم عاشقون

ولی بریده امان از دل بی‌دردمون

یار من نیا کنارم، نمون پیشم

که این درد شیرین بود بی وصال یار

پاییز رو دوست دارم با رنگ قشنگ خزون برگ چنار، رنگ غمگین غروبش و باران‌های باطراوتش که روح رو از تمام دلتنگی‌ها و ناملایمات می‌شوره و برعکس بارون بهاری هیچ ادعایی نداره. من خیلی دوست داشتم اسم دخترم رو پاییز می‌ذاشتم که قسمت نشد.

زنده باد رنگ رومانتیک طلایی پاییز!


 
comment نظرات ()
 
تمدید مهلت ارسال داستان برای مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی
نویسنده : کسری اصفهانی - ساعت ٩:۳۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱/۱٤
 

مهلت ارسال داستان به دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی تا 13 اردیبهشت ماه تمدید شد.

دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژیبا توجه به درخواست علاقمندان برای تمدید مهلت ارسال داستان ها و شکایت آنها از اطلاع رسانی نا کافی و وقت کم، علی رغم مشکلات بعدی در داوری داستان ها، مهلت ارسال داستان ها تا 13 اردیبهشت ماه تمدید شد.

از کلیه دوستان خواهشمندم که داستان های خود را هر چه زودتر و قبل از اتمام مهلت ارسال آثار به پست الکترونیکی  festival@genetics.ir  ارسال نمایند.

مراسم اختتامیه و اعطای جوایز دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی سوم خردادماه امسال در حاشیه دهمین کنگره ژنتیک ایران و در محل سالن همایش های رازی واقع در بزرگراه همت شهر تهران برگزار می شود.

این دوره از مسابقه به مناسبت درگذشت آرتور سی کلارک،‌ با نام و یاد او که از نویسندگان برجسته داستان های علمی تخیلی بود برگزار می‌شود.

پوستر مسابقه

دستورالعمل ارسال داستان


 
comment نظرات ()