زیست فناوری

نوشته: کسری اصفهانی

اینها چه میگویند؟
نویسنده : دکتر کسری اصفهانی - ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۱/۱٠/۱٥
 اين عکس متعلق است به آقای رائل (Rael) رئیس شرکت کلوناید و رهبر جنبش رائلیسم که یک سازمان مذهبی بین المللی است و ادعا میکنند که بشر با استفاده از فنون مهندسی ژنتیک و تکنولوژی DNA توسـط انسانی (Human) از نژاد فرازمینی به نام Elohim خلق شده است. آنان ادعا میکنند که این نام در انجیل عبری آمده است و به غلط به God یا خدا ترجمه شده است. اینان ادعا میکنند که حضرت مسیح با روشهای کاملاً پیشرفته همسانه سازی (Cloning) توسط الوهیم مجدداً زنده شده است (به شباهت ریشه کلمه الوهیم با الله و الاهیه توجه فرمایید).
این آقا سال گذشته با دکتر Brigitte Boisselier که هم اکنون مدیر شرکت کلوناید (Clonaid)میباشند همکاری خود را آغاز کردند و این دکتر در شرکتی زیر پوشش شرکت کلوناید که مکان آن سری و محرمانه میباشد کارهای خود را انجام داده اند.
هدف اصلی شرکت کلوناید زندگی بخشیدن به اولین همسانه (Clone) انسانی عنوان شده است که در کنار آن اهداف فرعی دیگری نیز دنبال میشود.
رائل ادعا میکند که همسانه سازی زندگی جاویدان به بشر اهدا میکند. قدم بعدی آنها همسانه سازی مستقیم یک انسان بالغ بدون نیاز به طی دوران رشد معمول میباشد که از طریق آن خاطرات و شخصیت او را به انسان جدیدی منتقل کرد همان روشی که الوهیم در سابقه علمی ۲۵۰۰۰ ساله انجام داده است. در این صورت ما پس از مرگ در پیکره جدیدی متولد میشویم همانطور که پس از یک خواب شبانگاهی بیدار میشویم.
 
comment نظرات ()