زیست فناوری

نوشته: کسری اصفهانی

آگهی استخدام چند نيروی پاره وقت برای طرح تدوين استراتژی زيست فناوری کشور
نویسنده : دکتر کسری اصفهانی - ساعت ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۱/۱٢/۸
 
طرح تدوين استراتژی زيست فناوری کشور از ۲ سال پيش با همکاری چندين وزارتخانه مختلف و زير نظر کميته ملی زيست فناوری کشور در حال اجراست. این کمیته به دستور رئيس محترم جمهور تشکيل شده و چند وزير و نمايندگان آنها در آن عضو می باشند و رياست آن بر عهده وزير علومُ تحقيقات و فناوري می باشد.
حال پس از زحمات فراوان در تهيه مطالب مورد نياز، شناخت محيط ملی و بين الملل، در حال تعيين استراتژی کشور در زيست فناوری خصوصاْ در زمينه پژوهش در اين رشته هستيم. در اين زمينه نياز به چندين نيروی فعال که در بيوتکنولوژی يا رشته های نزديک به آن تحصيل کرده اند داريم که با حقوق و مزايای مناسب در امر خطير گردآوری نهايی اين مجموعه ما را ياری دهند. اولويت اصلی در بخش بيوتکنولوژی دام و آبزيان، صنعت، آموزش و بيوانفورماتيک می باشد.
علاقمندان با گذاشتن آدرس پست الکترونيکی خود در قسمت پيامهای این خبر يا فرستادن پيغام به پست الکترونيکی من در کوتاهترين زمان ممکن خود را معرفی نمايند تا با آنها مصاحبه صورت گيرد. فراموش نکنيد که فرصت اندک است و ممکن است اشخاصی که مناسبترین انتخاب نیستند - به علت تنگی وقت - جای افراد صالحتر را بگيرند، پس شتاب کنيد.
در صورت نياز به تماس فوری با اين شماره تماس بگيريد: ۰۹۱۳۲۰۵۸۱۳۰
يا ۶۴۱۹۸۲۶ مرکز ملی تحقيقات مهندسی ژنتيک و تکنولوژی زيستي
کسری اصفهانی
 
comment نظرات ()