دو برنامه جانبی همايش

امسال برای حاشیه همایش پنجم بیوتکنولوژی دو پیشنهاد دادم؛ یکی برگزاری جشنواره نرم‌افزارها و فیلم‌های آموزشی ژنتیک و بیوتکنولوژی و یکی بازار بیوتکنولوژی. اولی را خودم مسوولیت برگزاری آن را بر عهده گرفتم و دومی را دکتر فاطمی.

فکر می کنم که برگزاری مراسم حاشیه همایش بسیار اقتصادی است، چرا که هزینه برگزاری همایش صورت گرفته و با هزینه کمی می‌توان برنامه‌هایی از این دست را نیز برگزار کرد. مثلاْ برای جشنواره فقط هزینه جوایز، پوستر و داوری داریم و مراسم اهدای جوایز در اختتامیه با حضور رییس مجلس برگزار می‌شود. عالی است، نه؟

اما هنوز آثار کمی به دستمون رسیده است، شاید به خاطر سختی تهیه این گونه آثار یا این که مثل همه جشنواره‌ها، در آخرین روز مهلت ارسال آثار با ترافیک ارسال آثار مواجه شویم. تجربه برگزاری مسابقه داستان‌های علمی تخیلی بیوتکنولوژی و ژنتیک بسیار خوب و شیرین بود. امید است که این جشنواره فرهنگی نیز با خوبی و خوشی برگزار شود. ان شا الله.

جشنواره نرم‌افزارها و فیلم‌های آموزشی ژنتیک و بیوتکنولوژی

/ 22 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حميد موذنی

سلام مخلص با مطلبی در مورد مرگ دلفینها در سواحل خلیج فارس با عنوان" انسانم آرزوست" به روزم از نظر شما بهره میبرم

مريم اشرف

درود بر همت والايتان ،طرح بسيار نيکوست . بهروز باشيد.

آزمايشگاه خون شناسی دانش آموزی سلام گويچه قرمز

همکار ارجمند باعرض سلام و ارادت : قصد دارم لینک ها ی همکاران را در یک پایگاه جداگانه بر اساس موضوع جهت استفاده آسان دانش پژوهان عزیز ثبت کنم . لطفا موضوع وبلاگ خود که موید محتوی آن است به طور کوتاه برایم در قسمت نظرات ارسال فرمایید.

مجيد

سلام دوست عزيزم ... پاييز آمد و باغ دل ما برگريزان شد .... خش خش برگاش ، بارون با اون رنگين كمونش چه نازه با يار دلنشينش . يه سال ديگه هم سپري شد و هنوز ... شاد باشي و پايدار

حسين (هايسان)

سلام بابا كسري اين روزها درگير كنگره شمس تبريزي كه شهرمون برگزار شد بودم. كلي مهمون داشتيم. از ستارگان سينما تا ناظري و سراج و مختاباد... بزودي ميام.... نبود دو ماه ديگه (خدمت)

مهران هامون

با سلام دوست عزیز: جايی که سخن باز می ماند موسيقی آغاز می شود به وبلاگ من سر بزنيد خوشحال می شم ارادتمند مهران هامون http://mehran-hamoon.persianblog.ir/1386_7_mehran-hamoon_archive.html

آيدين

کلبه زيبايی دارين براتون آرزوی موفيقت می کنم. .................... مرا بخوان امشب که سوداي تورا دارم....در اين رهسپار زندگي نياز مبهمي دارم

كيوان

با سلام KayvanPay يك سايت Pay Per Click مي باشد. شما مي توانيد با عضويت رايگان در سايت KayvanPay.com بنر سايت را دريافت نماييد. تنها كافيست بنر ما را در وبلاگ خود قرار دهيد و از مزاياي آن بهره مند شويد. مزاياي قرار دادن بنر ما در وبلاگ يا وب سايت شما عبارتست از: 1- در ازاي هر نفر كه از طريق بنر ما در سايت KayvanPay عضو شود به شما مبلغ 50 ريال تعلق مي گيرد. 2- در ازاي هر آگهي كه از طريق بنر ما در KayvanPay سفارش داده شود، نصف(%50) سود آن سفارش به شما تعلق خواهد گرفت. 3- هر كاربري كه از طريق بنر ما در KayvanPay عضو شود زيرمجموعه شما محسوب مي شود و %10 درآمد آن به شما تعلق مي گيرد. كليه پرداخت هاي سايت از طريق حسابهاي عضو شتاب بانكهاي ايران مي باشد. در ضمن به زودي امكانات ويژه اي براي وبلاگ نويسان محترم ايجاد خواهيم كرد. براي آشنايي بيشتر به آدرس زير مراجعه نماييد: http://www.kayvanpay.com/help1.htm با احترام، كيوان عبدلي، مدير سايت، www.kayvanpay.com ارائه دهنده پيشرفته ترين تكنيك تبليغاتي براي وب سايتهاي فارسي زبان!

محسن

خسته نباشی اميدوارم در اينده نزديک بتوانم از تجربياتون بهرمند شوم