اولين روز کنفرانس بيوشيمی و زيست شناسی مولکولی در لاهور پاکستان

امروز کنفرانس بيوشيمی و زيست شناسی مولکولی در لاهور پاکستان آغاز شد. ما هم به عنوان سخنران مدعو اينجا دعوت شده ايم. گفتنی زياد است ولی تایپ با کيبورد انگليسی کمی سخت است. واقعاْ از تيم پرشين بلاگ بايد تشکر کنم که اين امکان را برايمان ايجاد نموده اند که خود را در وطن احساس کنيم و اينقدر به هموطنانمون نزديک باشيم. نکته بسيار جالب اينجا راحت بودن مردم بدون ادا درآوردن و کلاس گذاشتن است، به طوريکه استادان اينجا آنقدر افتاده و متواضع هستند که نگو...!
سخنرانی من فردا است و ديروز و امروز کمی در لاهور چرخيديم! آثار باستانی به نهايت جالبی دارد که اکثراْ با آجرهای قرمز ساخته شده اند! سر مزار اقبال رفتم و فاتحه ای خواندم! دو نگهبان بر در مزار وی ايستاده اند به نشانه احترام و بايد گفت که پاکستانيها به علم بسيار احترام می گذارند. آنها ادا اطوار ندارند و از قرتی بازی خبری نيست!

ادامه دارد...

/ 5 نظر / 7 بازدید
injuredgirl

دعا می کنم سخنرانی تون خوب بشه... موفق باشيد ... بازهم از زيبايی سفرتون بنويسيد... بی صبرانه منتظريم...

saleh

موفق باشی از غضا خالم هم تازه گيها اونجا يه کنفرانس داشت تو اسلام آباد

ادیب

سال نو مبارک خیلی خوشحال شدم که به وبلاگ شما اومدم چون خودم هم عاشق بیوتکنو بودم ولی فوق زراعت قبول شدم در هر صورت بازم سر می زنم منتظر مقالات جدید شما هستم استاد با تشکر

M.R.Khazaey

I want to sent some Article (In Persian) about Nanobiotechnology ,Bioelectronics and Biomicrofabrications to you to insert ib your weblog,How can I do that?

amir

با سلام ميخواستم اطلاعاتی در مورد اين رشته نوپا کسب نمايم.در صورت امکان بفرماييد چگونه می توان با شما تماس گرفت؟