10/10/10

فرداد دهم اکتبر (دهمین ماه میلادی) سال ٢٠١٠ می باشد. ساعت ١٠ و ١٠ دقیقه و ١٠ ثانیه فردا یک لحظه تاریخی (تقارن) است که گفته می شود ویروس هایی نیز در این روز فعال خواهند شد که تمامی کامپوترها بر اثر آنها داون می شوند.

10/10/10

چند روز پیش هم ساعت ١ و ٢٣دقیقه و ۴۵ ثانیه روز ۶ مهر (ماه هفتم) سال ٨٩ شمسی یک لحظه جالبی برای خودش بود که تقریباً هر صد سال یک بار اتفاق می افتد!

۶/٧/٨٩- ١:٢٣:۴۵

/ 3 نظر / 31 بازدید
الهه

سلام آقای اصفهانی من دانشجوی بیوتکنولوژی هستم ولی متاسفانه از روی ناچاری دارم این رشته رو میخونم من میخواستم پزشکی بخونم هیچ علاقه ای به این چیزی که شما اسمشو گذاشتید روی وبلاگتون ندارم میتونید به من کمک کنید؟ یه سر به وبلاگم میزنید؟ شاید شما یه راهی رو جلوی پام بذارید

کسری

به نظرم خوب نیست که این احساس رو توی خودتون تقویت کنید. در گرایش پزشکی ژنتیک مولکولی و بیوتکنولوژی موضوعات بسیار زیبایی که خیلی هم به پزشکی مرتبط هستند وجود دارند که بسیاری از پزشکان را به خودشون جذب می کنند. توصیه می کنم به مطالعه ژنتیک سرطان و بیماریهای سیستم ایمنی بپردازید شاید علایق مرتبط با پزشکی را دراین علم زنده کردید. سلول های بنیادی و سازوکار ژنتیکی پیری نیز از جنبه های دیگر بیوتکنولوژی است که می توانید شانس خود را در آنها امتحان کنید. مرا در جریان تصمیمیتان بگذارید. با مطالعه بیشتر راهتان را پیدا می کنید...خیلی ها دوست داشتند جای شما بودند و شانس تحصیل در رشته بیوتکنولوژی را پیدا می کردند خصوصاَ اگر دکترای پیوسته بود!