چرا اين وبلاگ دير به دير به روز می شود

اين چند وقت من تمام فشارمو روی سرويس خبری ژنتيک و بيوتکنولوژی گذاشتم، بنابراين کمتر وقت می کنم به اينجا سری بزنم. در ضمن درگير گزارش زيست فناوری در ايران برای UN بودم و همچنين کار جدیدی در موسسه بيوتکنولوژی کرج برام درست شده که شايد از مرکز ملی تحقيقات مهندسی ژنتيک و تکنولوژی زيستی برم. در هر حال زنده هستم. نظرتون در باره يک مجله علمی در مورد بيوتکنولوژی و مهندسی ژنتيک چيه؟ دارم پيگيری گرفتن امتياز اون رو هم می کنم. آيا حاضريد برای خريد اون هر سه ماه يک بار پول بديد؟ تا چقدر؟
منتظرم باشيد و من هم منتظر پيغاماتون هستم. در ضمن گرچه اين چند روزه نبودم ولی يه حالی به اين پيوندهای بغل دادم. يه نگاهی بندازيد!

/ 8 نظر / 6 بازدید
سارا

من به طرز خفنی تو رو يافتم چون سال آخر رشته ژنتيک در دانشگاه مريلند آمريکا هستم و می خواهم در شاخهMEDICAL GENETICSيا Pharmacogeneticsادامه بدم و به دنبال مراکز تحقيقاتی در اي» رشته در ايران می گشتم که در يک ماهی که ايران ميآم از آنها ديدن کنم.

سارا

من حاظرم بخرمش اين مجله رو ! با قيمتها در ايران زياد آشنا نيستم

maryam

کسری jان ممنون که بهم لينک دادی. با همه کرفتاريها می نويسی. دست مريزاد.

سارا

در ضمن من هم در حال زدن يک ساين تخصصی هستم ولی در نوستن مطالب به فارسی مشکل دارم . می تونی راهنماييم کنی لطفا؟؟ مرسی آدرس هست :http://cmbg.persianblog.ir

علیرضا

سلام و خوشحالم فعال هستین . برا مجله متاسفانه تا یه سال اینده مشکل دارم ... تا دوره ایPHd که شروع شه حتما با هم بیشتر کار میکنیم...حال شايد حتی خيلی زودتر .. ميدونی استقلال مالی هم اينور اسون نيست ... اما شايد من هم بتونم کمکی کنم ؟ المان و بن هستم و بیشتر بیو تکنولو المان اینور متمرکز شده ... بهر حال از یافتنتون خوشحالم ..

علیرضا

از اینکه این زمینه ارتباط ایجاد شد خوشحالم .... تو این چند ماه تز کمی درگیرم اما کمی بعد تثبیت شدم برنامه هایی دارم و خیلی کارها میشه کرد ... اصل مهم اینه که خیلی بچه ها از این طریق بتونند کمی با دنیا ارتباط داشته باشند . ارتباطات حفظ شه و بشه بهم کمک کرد . چون الان وضعیت مناسبی رشته تو دنیا داره وخیلی خوشحال میشم از این طریق خیلی بچه ها خودشون بالا بکشند ....حلا یا باشروع یا ادامه تو این زمینه ...

man

من حاضرم مجله رو بخرم... اگه مطالبش خوب باشه پولش خيلی مهم نيست. good luck %%-