این وبلاگ یک وبلاگ علمی است!

گرچه این وبلاگ یک وبلاگ علمی است ولی آیا می توان این همه جنایت در دنیا را دید و دم فرو بست. شاید چون ما مسلمانیم این همه به قضیه لبنان حساسیم و با دیدن عکسهای فجایج اسرائیل بدنمان می لرزد. اما در کامبوج نیز ۲ میلیون نفر توسط خمرهای سرخ کشته شدند و عامل آن همین هفته پیش درگذشت.

31tyler.1902.jpgچیزی که برایم جالب است، انفعال سازمان ملل در برابر فجایع لبنان و بررسی پرونده اتمی ایران در شورای امنیت در این موقعیت است. باید برای این دنیا و این سازمان ملل و دبیر کل بی عرضه آن گریست و البته ما در این دنیا زندگی می‌کنیم. عادت کرده ایم که اسرائیل می تواند همه گونه سلاح داشته باشد ولی ایران و حزب الله نه! اسرائیل با سلاحهای آمریکایی مردم لبنان و فلسطین را بکشد ولی ایران حق ارسال سلاح به لبنان ندارد!

اما موضوع دیگری که توجه مرا در این چند روز جلب کرد، واکنش خوب دستگاه دیپلماسی کشورمان بود. انفعال دنیای عرب، موقعیت ممتازی برای ایران در کسب محبوبیت در دنیای اسلام فراهم کرده است. وقار سید حسن نصر الله هم لذت بخش است که می گوید ما از هیچ کشور عربی کمک نمی خواهیم حداقل حرکت اسرائیل را محکوم کنید.

واکنش برادران مسلمان(!) عربمان را ببینید. ما در این دنیا تنها هستیم و فقط خودمان را داریم. باید قوی شویم. فراموش نکنیم که مردم آلمان ویرانه کشوری را تحویل گرفته و در نیم قرن آن را به یکی از قدرتهای جهان تبدیل کردند. آنها پس از پایان جنگ، کشتی های حامل مواد غذایی را از بنادر خود پس فرستادند و گفتند: مردم آلمان کمک هیچ کشور دیگری را لازم ندارند، حتی اگر گرسنه و جنگ زده باشند.

/ 8 نظر / 57 بازدید
حامد

خدا سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر به دست خودشان

مهسا

طرز تفکرتان قابل تحسين است.متشکرم.با احترام فراوان مهسا

راضيه مقدم

سلام.. عادت کردن به هر چيز بدی بد عادتيه..اسرائيل هم مشکلش همينه که مدتهاست به جنايت و درنده خويی عادت کرده!!! ...... آقای دکتر ما را شرمنده خودتون کرديد...مگه آدم با رئيس خودشم قهر می کنه... باز هم به ژنوم سر بزنيد بسيار خوشحال ميشيم.. راستی يک نکته ديگه: سعی کنيد زياد با ژنتيک مولکولی درگير نشيد....عادت می کنيدا !!! مثل هميشه پيروز و سربلند باشيد..

سعيد

موفق باشيد راستی بروز نمی کنيد؟ قبل نظر داده بودم به هرحال مثل اينکه ثبت نشده...

زينب

دكتر عزيز سلام امروز فقط اومدم بگم دلم خيلي براي خودتون ، كلاس هاي خوبتون و جو عالي كه هميشه با بودنتون ايجاد مي كرديد تنگ شده اميدوارم هميشه شاد و موفق باشيد

سيد ابراهيم سيفتی

salam,man dadashe morteza hastam. age yadeton bashe shoma pishnehad kardin beram reshteye eslah ostadam gofte bodan ye matlab rajebe BAC eraee bedam k vebe shoma ro didam! C U LATER

سلام.من دربارهی همين گياهان تراريخته برای توتون تحقيق ميکنم لطفا مطالب ساده تر و بهتر بگذاريد يا سايت معرفی کنيدممنون