تمدید مهلت ارسال داستان برای مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی

مهلت ارسال داستان به دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی تا 13 اردیبهشت ماه تمدید شد.

دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژیبا توجه به درخواست علاقمندان برای تمدید مهلت ارسال داستان ها و شکایت آنها از اطلاع رسانی نا کافی و وقت کم، علی رغم مشکلات بعدی در داوری داستان ها، مهلت ارسال داستان ها تا 13 اردیبهشت ماه تمدید شد.

از کلیه دوستان خواهشمندم که داستان های خود را هر چه زودتر و قبل از اتمام مهلت ارسال آثار به پست الکترونیکی  festival@genetics.ir  ارسال نمایند.

مراسم اختتامیه و اعطای جوایز دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی سوم خردادماه امسال در حاشیه دهمین کنگره ژنتیک ایران و در محل سالن همایش های رازی واقع در بزرگراه همت شهر تهران برگزار می شود.

این دوره از مسابقه به مناسبت درگذشت آرتور سی کلارک،‌ با نام و یاد او که از نویسندگان برجسته داستان های علمی تخیلی بود برگزار می‌شود.

پوستر مسابقه

دستورالعمل ارسال داستان

/ 2 نظر / 18 بازدید
Bluestar

سلام ما یک سایت داریم در زمینه‌ی علمی‌تخیلی و فانتزی http://www.fantasy.ir به اسم آکادمی فانتزی که شاید اسمش به گوشتون خورده باشه و دست بر قضا داریم با همکاری اطلاعات علمی یک مسابقه‌ی داستان نویسی برگذار می‌کنیم که اون هم به احترام آرتور سی کلارک، موضوعش صلح پایداره. خودمون هم یک مسابقه‌ی داستان نویسی داشتیم که مراسمش به زودی برگذار می‌شه و تقدیم شده به کلارک. فکر کردم شاید براتون جالب باشه. http://www.zirabious.org/comment.php?comment.news.498 این هم خبر همون مسابقه است که گفتم. zirabious.org هم یکی ازدامنه‌های سایتمونه که فعلن به دلایل فنی، ازش استفاده می‌کنیم. و چقدرحیف شد که من دیر این‌جا رو دیدم.