اینها چه میگویند؟


rael.jpg

اين عکس متعلق است به آقای رائل (Rael) رئیس شرکت کلوناید و رهبر جنبش رائلیسم که یک سازمان مذهبی بین المللی است و ادعا میکنند که بشر با استفاده از فنون مهندسی ژنتیک و تکنولوژی DNA توسـط انسانی (Human) از نژاد فرازمینی به نام Elohim خلق شده است. آنان ادعا میکنند که این نام در انجیل عبری آمده است و به غلط به God یا خدا ترجمه شده است. اینان ادعا میکنند که حضرت مسیح با روشهای کاملاً پیشرفته همسانه سازی (Cloning) توسط الوهیم مجدداً زنده شده است (به شباهت ریشه کلمه الوهیم با الله و الاهیه توجه فرمایید).
این آقا سال گذشته با دکتر Brigitte Boisselier که هم اکنون مدیر شرکت کلوناید (Clonaid)میباشند همکاری خود را آغاز کردند و این دکتر در شرکتی زیر پوشش شرکت کلوناید که مکان آن سری و محرمانه میباشد کارهای خود را انجام داده اند.
هدف اصلی شرکت کلوناید زندگی بخشیدن به اولین همسانه (Clone) انسانی عنوان شده است که در کنار آن اهداف فرعی دیگری نیز دنبال میشود.
رائل ادعا میکند که همسانه سازی زندگی جاویدان به بشر اهدا میکند. قدم بعدی آنها همسانه سازی مستقیم یک انسان بالغ بدون نیاز به طی دوران رشد معمول میباشد که از طریق آن خاطرات و شخصیت او را به انسان جدیدی منتقل کرد همان روشی که الوهیم در سابقه علمی ۲۵۰۰۰ ساله انجام داده است. در این صورت ما پس از مرگ در پیکره جدیدی متولد میشویم همانطور که پس از یک خواب شبانگاهی بیدار میشویم.

/ 4 نظر / 16 بازدید
علي

سلام. مگه من نگفتم آدرس من را لينك كن به وبلاگت؟؟ چرا نكردي؟؟!!! خسيس!!! خبراي جالبي ميدي! دستت درد نكنه ! من كه پاي ثابت وبلاگت هستم. تو هم براي ما تبليغ كن ديگه!!!!!! فعلا ذت زياد!!!دوشنبه ميام مركز! هستي يا نه؟

نمايه

سلام ... ممنون از بازديدت ... والله من يه خورده زيست شناسي عمومي خوندم ... يه جور آچار فرانسه ... ولي الان متاسفانه كارم اصلا به درسي كه خوندم ارتباط نداره ... ضمنا اگه به سايت اين فرقه يه سري زده باشي يه شباهت خيلي خيلي زياد بين لوگوي اينا با شتاره ي شش پر داوود ( لوگوي صهيوننيزم ) ميبيني ... البته من خودم زياد اهل اين نيستم كه هر چي ميشه ربطش بدم به دشمن و تهجم فرهنگي و ازين چيزا ولي اين يكي خيلي بو داره به خدا.... ضمنا خيلي مخلصيم

آرا

به نظر مياد که اینها همه بلف باشه...طبق صحبتهای پیشکسوتان در این زمینه تا تست د ن ا از مادر و دختر گرفته و نشان داده نشه فقط یک لاف بیشتر نیست. ببینیم و تعریف کنیم. راستی هیچ فکر کردین که اگه این بچه مثلا سفید پوست و بلوند باشه چه جنجالی بوجود خواهد آمد؟؟

علي

مگر اينكه من دم به ساعت بيام تو وبلاگت!!!! مگه نگفتم يك لينك براي من بذار!!!