سالروز ساقط کردن هواپيمای مسافربری

بعضی حوادث خيلی زود فراموش می‌شوند...

يادمان نرود که چند سال پيش يک هواپيمای بی‌دفاع مسافربری ايرانی توسط يک ناو کاملاْ مسلح آمريکايی ساقط شد.

ارزش‌های علمی آمريکا جای خود را دارد ولی گرفتن جان چند صد مسافر بی‌گناه امری است که نبايد توسط ما ايرانيان فراموش شود. اگر ايران اين کار را با آمريکاييان می‌کرد چه اتفاقی می‌افتاد. ببينيد که اسرائيلی‌ها برای نجات جان يک سرباز خود چه خونی راه انداخته‌اند. بياييد بيشتر برای خودمان و کشورمان ارزش قائل شويم. اين راه فقط با قدرتمند شدن صورت می‌گيرد. قدرت در قرن حاضر بنا بر گفته آلوين تافلر انديشمند بزرگ قرن گذشته، مبتنی بر دانايی است.

در قرآن برای غلبه بر شيطان فقط يک راه عنوان شده است: قوی شدن و نه مقابله...

بر ما فرض است اگر مسلمان هستيم، فقط قوی شويم...آنهم با کسب دانايی...

/ 7 نظر / 32 بازدید
محمد درويش - مهار بيابان زايی

کسری اصفهانی عزیز درود بر بیوتکنولوژیستی چنین پرشور. سپاسگزارم ... موضوع را با بخش تحقیقات جنگل در میان نهاده ام و به مجرد دریافت اطلاعات ریز و فنی تری از ابعاد طرح و منطقه با هماهنگی دکتر ثاقب طالبی برایتان ارسال خواهم کرد. باز هم ممنون.

علی ربيعی

ممنون از متن زیباتون من هم با شما موافقم . امیدوارم که تمام متخصصین ایرانی به آن درایت لازم برسند که فقط مبارزه کافی نیست ، بلکه ذکاوت هم نیاز است . . . .

حجم عشق

سلام هميشه به اين وبلاگ سر می زنم ولی اولين بار هستش که نظر می دم اميدوارم موفق باشيد سر فرصت ميام و نظر می دم...

حجم عشق

سلام مجدد راستش من چند روز پیش کنکور دادم و تمام تلاشم رو کردم تا بتونم تو رشته ای که واقعا همیشه دنبالش بودم برسم به همین خاطر رشته ی دانشگاه آزاد رو زیست شناسی سلولی مولکولی-علوم سلولی مولکولی انتخاب کردم تا جایی که می تونستم و امکانش وجود داشت در مورد این رشته تحقیق کردم و حس کردم این رشته همونی هست که من می خوام امیدوارم که قبول بشم با توجه به اینکه تفاوت چندانی بین بعضی از گرایش ها وجود نداره امیدوارم که وقتی قبول شدم راهنمایی کنید که چه طور بخونم که واقعا تو این رشته موفق باشم و یا اطلاعاتی از این دست ممنون می شم چون در پست خرافات در قسمت های پایانی پست د رمورد عدد 4 نوشته بودید و داستان موفقیت رو اگه ممکنه بصورت یه پست قرار بدین ممنون می شم.

حجم عشق

در مورد این پست شما هم حق با شماست به نظر من ترس از علم خیلی بیشتر از جنگ افزار و ... خواهد بود.

سارا

درود بر شما امیدوارم حمایت بیشتر از دانش پژوهان توسط مسئولین به قدرتمند شدن علمی هموطنانمون کمک بکنه چراکه ایرانیان پتانسیل خوبی دارند اما کمبود توجه و امکانات باعث شده که ما فقط مصرف کننده علم باشیم! ای کاش نیمی از بودجه ای که برای فوتبال هدر میره و نتیجه ای هم نداره صرف تحقیقات علمی میشد... با آرزوی پیروزی برای شما