دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی

دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی بهزبان فارسی، خردادماه امسال در حاشیه دهمین کنگره ژنتیک ایران برگزار میشود.
انجمن ژنتیک ایران با همکاری سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران، دومین دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به زبان فارسی را برگزار می نمایند.
دستورالعمل ارسال داستان این دوره مسابقه داستان نویسی علمی تخیلی ژنتیک و بیوتکنولوژی به این شرح می باشد:
- حجم داستان های ارسالی محدودیتی ندارد ولی اگر داستانی بیش از سه صفحه با رعایت قالب تعیین شده در نرم افزار Word باشد، نویسنده لازم است خلاصه ای سه صفحه ای از داستان را نیز ارسال نماید. این خلاصه معیار داوری بوده و متن اصلی برای چاپ در کتاب مسابقه استفاده می شود.
- وجود شکل و عکس های مرتبط با داستان، در داوری اثر مثبت خواهد داشت. لازم است مهم ترین عکس یا شکل، در فرم ارسال داستان به صورت فایل جداگانه ای ارسال شود.
- دریافت آثار صرفاً از طریق سایت رسمی انجمن صورت گرفته و از کلیه علاقمندان دعوت می شود ازامکاناتی که در سایت انجمن ژنتیک ایران برای ثبت داستانها فراهم شده است، برایارسال آثار خود استفاده کنند.
- داستان هایی که از یک زبان بیگانه به فارسی ترجمه شده باشند نیز می توانند با ذکر نام نویسنده اصلی و منبع آن در مسابقه شرکت نمایند. توجه کنید که داستان ها حتماً باید به زبان فارسی ارسال شوند.
قالب تایپ داستان در نرم افزار Word
فاصله سطور معمولی و قلم متن 14لوتوس بوده و حاشیه صفحه در سمت راست 3، سمت چپ 2.5، بالا 2 و پایین 1.5 سانتیمتر باشد.
- توجه: داستان ها باید تحت نسخه XP یا 2000 نرم افزار Word ارسال شوند. نسخه های بالاتر نرم افزار Word پذیرفته نمی شوند.
آخرین مهلت ثبت نام و ارسال داستان ها
15 فروردین سال 1387
زمان اعلام برندگان و برگزاری مراسم اعطای جوایز
سوم خرداد 1387
مکان برگزاری مراسم اعطای جوایز
سالن همایش های رازی، بزرگراه شهید همت، جنب برج میلاد
در صورت بروز هر گونه مشکلی در ارسال آثار، می توانید با شماره تلفن دبیرخانه انجمن یا نشانی پست الکترونیکی festival@genetics.ir تماس بگیرید.
نشانی سایت انجمن ژنتیک ایران برای ارسال داستان ها: http://www.genetics.ir
/ 5 نظر / 26 بازدید
محبوبه عموآقایی

درود برگ سبزی دیگر بر افتخارات محیط زیست ایران: [ناراحت][ناراحت][گریه] واگذاری 260 هکتار از زمین های پارک ملی کلاه قاضی بدرود

حامیان ایلیا

از استاد ایلیا میم چه می دانید؟ در موج تازه تخريب شخصيتي و ترور رواني استاد ايليا «ميم»، اداره مبارزه با اديان و جمعيت هاي معنوي، بعد از دستگيري استاد، ‌از طرق مختلف و من جمله از طريق اينترنت و رسانه ها تلاش همه جانبه اي را براي اين تخريب و ترور به راه انداخته است. استفاده از انواع تهمت هاي دروغ،‌ اخبار كذب و اسناد جعلي و بهره گيري از انواع حقه هاي تبليغاتي و جنگ رواني، محور اين تهاجم را تشكيل مي دهد... امروز زمان آزمون ايمان و وفاداري و غيرت ماست پس معلم خود را تنها نمي گذاريم... اصل مطالب را در این وبلاگ بخوانید. به تو وفادارم نامه سرگشاده معدن جواهرات يا سنگ حقيقت يگانه و فرض هاي هفتگانه نظر خدا مانند نظر انسان نيست (خداوند به هر كه بخواهد مي بخشد) آموزگار بزرگ تفكر والسماء و الطارق (قسمت دوم) عيساي ناصري كيست عيسي و سايه ها ايليا؛ تخريب ها و تحليل ها (قسمت اول) رفتار مردم با بزرگان نقد كتاب آفتاب و سايه ها www.hamiyaneiliamim.blogfa.com

معصومه ردایی

من یه داستان دارم اما بخش مربوط به ارسال داستان رویسایت خرابه لطفا بفرمایید باید چکار کنم؟ ممنون[لبخند]

معصومه ردایی

من یه وبلاگ جدید ساختم و لینک شما را هم گذاشتم لطفاشما هم لینک آن را در وبلاگتان بگذارید. یه نگاهی هم بهش بندازید و سلیقه یبیوتکنولوژیست های آینده ی مملکت رو ببینید[تایید] http://yourdreamblog.persianblog.ir/

کسری

خانم ردایی، داستانتان را ایمیل کنید.