داستان-روزنه‌ای به درون-قسمت پنجم

مشکل این بود که او برای شرکت در کنگره راهی دیار غربت شده بود و نمی دانست که ماندگار خواهد شد. چیز زیادی هم با خود نیاورده بود. در ضمن وسایلش تو خوابگاه بود و امتحانات میان ترم هم در راه بود.

تصمیم گرفت سری به پیرمرد بزند و تصمیمش را به او بگوید.

فردا صبح به آزمایشگاه رفت و از میشل پرسید که پیرمرد را کجا می تواند پیدا کند. میشل نشانی بخش ریاست را به او داد. به طرف دفتر پیرمرد رفت. اتاق ساده ای دید که یک ورودی داشت و میزی نزدیک در ورودی آن بود. به خانمی که پشت میز نشسته بود گفت: "می تونم رییس را ببینم؟" منشی پرسید: "شما؟" خودش را معرفی کرد. منشی بلافاصله بلند شد و پاکتی به او داد و پس از عذرخواهی گفت: "پروفسور برای یک مسافرت کاری چند روزی نیستند و به من گفتند که این پاکت را به شما بدهم."

پاکت را گرفت و از ساختمان خارج شد. گوشه ای زیر یک درخت در فضای سبز مجتمع نشست. یکی از چیزهایی که در این موسسه دوست داشت، فضای سبز بزرگ و زیبای آن بود؛ چیزی که در تهران با ساختمان و ماشین و دود پر شده بود. پاکت را باز کرد. یک نامه دست نویس و مقداری پول داخل آن بود. پول ها را شمرد. ٢۵٠٠ یورو! بی اختیار فریاد زد: "وای خدای من!" نامه را داخل پاکت گذاشت. تصمیم داشت تا نامه را توی اتاقش بخواند. به سمت آزمایشگاه رفت. می خواست یک بار دیگر دقیقتر آزمایشگاه را ببیند و با بچه های آنجا مفصلتر صحبت کند. نامه را بعد از ظهر که برای استراحت به اتاق می رفت، می خواند. تصمیم داشت مقداری هم خرید کند و شهر را ببیند.

/ 3 نظر / 31 بازدید
یااو

به نام خدا ☼شماره مشترک شما در دسترس نمی باشد☼ ممکن است شما نیز گاهی وقت کافی برای پاسخ گویی به تلفن ها را نداشته باشید ؛ شاید گوشی را خاموش کنید که کار تا حدودی خلاف ادب است. اما قصد داریم تا روشی کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن میتوانید کاری کنید که هر زمان کسی با شما تماس گرفت با پیغام " شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد " و یا ... روبرو شود بدین منظور : میبایست کد #094*21* را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call (دکمه سبز رنگ) را فشار دهید. پس از چند ثانیه علامتی بر روی صفحه گوشی ظاهر میشود که به معنای فعال شدن این موضوع است. اکنون هر کس با شما تماس بگیرد با پیغام های ذکر شده بر خورد می کند اما برای غیرفعال کردن این قابلیت کافی است که کد #21# را در گوشی وارد کنید و سپس دکمه Call را فشار دهید. اکنون میتوانید تماسهای رسیده را دریافت کنید لطفا در صورت تمایل سایت ما را با نام " پایگاه اطلاع رسانی ایرانیان "در سایت خود درج کنید. در ضمن برای افزایش بازدید خود نام در خواستی خود را به ما ارسال کنید تا ما نیز پس از بررسی سایت شما را درج کنیم ■ WWW.YAOO.IR

کالای پزشکی یزدمرهم

شرکت کالای پزشکی یزدمرهم ازسال1377 با دورنمایی توسعه وفروش لوازم وتجهیزات پزشکی درشهر یزد تاسیس شد. نظر به اینکه این شرکت هدف خودرا برپایه مشتری مداری باارائه اجناس دارای کیفیت عالی وقیمت مناسب استوارنموده است وکلیه محصولات خود راازبهترین اجناس موجود درجهان انتخاب کرده، لذا نسبت به تمامی محصولات خود متعهد بوده ودرصورت بروز هرگونه مشکل، خود رامسئول می داند. منتظرحضورسبزتان دروبلاگ شرکت یزدمرهم هستیم.

najme

salam pas baghiye dastan chi shod?